PRODUKTY DIODOWE
Wyświetlacze informacyjno – reklamowe, mają szerokie zastosowanie jako bardzo skuteczna reklama wizualna oraz bardzo wygodny i czytelny sposób przekazania informacji (m.in. w handlu, usługach, turystyce, sporcie, urzędach).


Zastosowanie oferowanych przez nas wyświetlaczy jest na tyle szerokie i kompleksowe, aby w pełni usatysfakcjonować potrzeby klienta.
Produkcję wyświetlaczy oparta jest o elementy renomowanych firm światowych tak, aby zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów. Wyświetlacze posiadają najlepszej jakości diody LED , które charakteryzują się bardzo wysoką jasnością przy szerokim kącie świecenia, co gwarantuje bardzo dobrą widoczność nawet w słoneczne dni . Zastosowane w produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły stworzyć modułową konstrukcję wyświetlacza, która umożliwia optymalnie dobrać jego wielkość i kształt do miejsca montażu.
to do wyswietlaczy led

Źródła LED są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych halogenów powszechnie stosowanych w oświetleniu witryn sklepowych, różnego rodzaju stoisk handlowych. Dzięki wąskiemu strumieniu światła precyzyjne oświetlają produkty na których wyeksponowaniu szczególnie nam zależy. Wysoki współczynnik oddawania barwy zapewni przedstawienie ich w naturalnych kolorach, ponadto diody LED nie nagrzewają się dzięki temu możemy nimi oświetlać produkty wrażliwe na wysoką temperaturę.


Apm Morkom, Ul. Drogowców 7, 32-400 Myślenice Tel/fax:+48 12 2744151
www.apm-swiatlowody.pl, fiber@apm-swiatlowody.pl

Copyright © 2003-2016 APM Morkom • Wszelkie prawa zastrzeżone.